yandex

PROJE

Müzeleri, parkları, kafeleri, hastaneleri, alışveriş merkezleri, eğlence ve kültür alanlarıyla İzmir’in en önemli ilçelerinden birinde Bornova’da, lüks ve ulaşılabilir bir yaşam Folkart imzasıyla karşınızda!

Folkart Life Bornova - Ulaşılabilir Lüks

YENİ STATÜ SEMBOLÜ

İzmir’in kalbinde, tüm ana akslara yakın konumda yer alan projenin farklı karakteri daha ilk bakışta kendini belli ediyor. En kaliteli malzemelerin Folkart ayrıcalığıyla bir araya getirildiği Folkart Life Bornova, yaşamdan ilham alınarak tasarlandı. Güneşin yansımalarıyla renklenen camları, ince zarif aksları ve yatay mimarisiyle proje, Bornova’nın yeni statü sembolü olmaya aday.

HAYATA VE DOĞAYA YAKIN PROJE

Peki yılın 300 gününü güneşli geçiren bir şehirde balkonsuz ya da terassız bir proje düşünülebilir mi? Folkart Life Bornova bu soruya iddialı bir yanıt veriyor. Çünkü projede en küçükten en büyüğe kadar tüm dairelerin geniş bir terası var. Kısacası gökyüzüne açık, dört mevsimlik bir keyif sizi bekliyor.

Folkart Life Bornova - Ulaşılabilir Lüks
Folkart Life Bornova - Ulaşılabilir Lüks

GÖKYÜZÜNE AÇIK BİR HAYAT

Modern bir yaşam stilini, Folkart'ın mükemmelliği ile buluşturan Folkart Life Bornova, hem hayata ham de doğaya yakın. İzmir'in tüm ana akslarına kolay ulaşılabilir bir noktada yer alan proje, aynı zamanda 18 bin m2'lik yeşil alanıyla dingin ve sakin bir manzara vadediyor.

HAVUZ MU DEMİŞTİNİZ?

Yaz gelince açık havuza inin. Biraz güneşlenin sonra da serinleyin. Havalar soğuyunca havuz keyfine kapalı havuzda devam! Folkart Life Bornova, çok az projede yer alan kapalı havuz artısıyla karşınızda!

Folkart Life Bornova - Ulaşılabilir Lüks
Folkart Life Bornova - Ulaşılabilir Lüks

YAŞAMAYA VE YATIRIMA DEĞER!

Folkart Life Bornova size iki önemli seçenek sunuyor. İster Folkart imzasıyla hayata geçen lüks ve ulaşılabilir projede yaşayarak İzmir’in tadını çıkarın; isterseniz avantajlı konumu, kalitesi ve Folkart ismiyle değeri her geçen gün artacak bi yatırımın parçası olun. Karar sizin..

HER AÇIDAN ULAŞIMI KOLAY PROJE!

Folkart Life Bornova, İzmir çevre yoluna, metroya, İzban’a, İzmir Çeşme ve İzmir-Aydın Otoyolu’na bağlantılı; çevre yoluna 500 metre mesafede, Adnan Menderes Havalimanı’na, metroya düşündüğünüzden çok daha yakın, çok avantajlı bir konumda!

Folkart Life Bornova - Ulaşılabilir Lüks
Folkart Life Bornova - Ulaşılabilir Lüks

HAYATIN İÇİNE KARIŞMAK...

Folkart Life Bornova’nın sunduğu yaşam gustosu, hak ettiğiniz değeri ilk adımdan itibaren hissettiriyor. Siz ve konuklarınızı danışmada karşılayan konfor; sosyal alanlardan açık-kapalı yüzme havuzlarına, spor imkanlarından SPA merkezine uzanıyor. Kapalı otopark, spa merkezi, kütüphane, toplantı odaları, yeşil alanlar, balkon, geniş teraslar ulaşılabilir, lüks bir yaşam tarzına açılıyor.
Dinamik mimari yaklaşımıyla hareketli kent ritmine gönderme yapan Folkart Life Bornova, tam da hayal ettiğiniz gibi!

CAZİBE NOKTASI

Folkart Life Bornova’nın en önemli cazibe noktalarından birisi de restoran-cafe ve mağazalardan oluşan ticari alan. Dostlarınızla ya da ailenizle birlikte spor çıkışı ya da iş dönüşü yapacağınız yemek keyfi, burada tüm yorgunluğunuza değecek.

Folkart Life Bornova - Ulaşılabilir Lüks
Folkart Life Bornova - Ulaşılabilir Lüks

İÇTEN GELEN GÜZELLİK

Folkart Life Bornova’ya her gün yeniden hayran olacaksınız. Dıştan içe uzanan dekorasyon harikası dokunuşlar, yaşam sevincini artırıyor ve bir an önce eve dönme isteği uyandırıyor.

REZİDANS HİZMETLERİ

KÜTÜPHANE - TOPLANTI&ÇALIŞMA ODALARI - CAFE - ATM AÇIK/KAPALI YÜZME HAVUZU - FITNESS&CARDIO MERKEZİ SPA MERKEZİ - KUAFÖR - LOSTRA - 7/24 GÜVENLİK - TEKNİK SERVİS KAPALI OTOPARK - HOUSE KEEPING - KURU TEMİZLEME - ARAÇ YIKAMA - POWER JENERATÖR

Folkart Life Bornova - Ulaşılabilir Lüks